قوانین کیهانی


انگیزشی

  به قلم : سودابه مقدسی بیات  

امتیاز مشتریان


خــــرید 

قوانین کیهانیسودابه مقدسی بیات


این کتاب به چهار زبان زنده دنیا ترجمه شده است و در دنیا پخش و به فروش می رسد

Lois Cosmiques

French
Buy Now


قوانین کیهانی                    

Farsi

Buy Now


Evrenin Kurallari                          

Turkish

Buy NowCosmic Laws


English

Buy Now

معرفی کتاب قوانین کیهانی


اکثر افراد سالهای زیادی از عمر خود را صرف پیدا کردن راهیبرای خوشبختی یا پول و ثروت و یا داشتن روابط عالی کردهاند اماهیچوقت به خواستههای خود نرسیدهاند؛ و بعد از سالها تلاش به این باور رسیدهاند که یا شانس ندارند و یا بخت با آنها یارنیست و یا طلسم و جادو شدهاند یا باید پول و پارتی داشته باشند و یا خدا نمیخواهد که آنها به آرزوهای خود برسند. من اینجاهستم که بگویم تمام این باورها اشتباه هست. اگر من توانستم پس همه شما هم خواهید رسید و فرقی نمیکند که در کجای این کره خاکی زندگی میکنید و یا چه خانواده و یا چه مذهبی دارید،شما به تمام خواسته های خود میرسید.

باور کنید خداوند بیشتراز شما میخواهد تا شما به تمام آرزوهای خود برسید. اگر از زندگی فعلی خود ناراضی هستید، فقط باید باور خود و نگرشتان را عوض کنید. این بار به من اجازه دهید تا ذهن شما را با باورهای درست پر کنم. با خواندن این کتاب حس خوبی را تجربه خواهید کرد و متوجه خواهید شد که رسیدن به خواسته ها چقدر آسان و دستیافتنی است. رسیدن به پول و ثروت و خوشبختی به راحتی نفس کشیدن است. اگر آرزویی در دل دارید ایمان داشته باشید که خداوند توان رسیدن به آن را در شما قرار داده است.

استاد مقدسی

 

خلاصه بخش هایی از کتاب انگیزشی قوانین کیهانی

 

  • عشق

فقط یک نیرو وجود دارد و آن نیروی عشق است عشق صرفا یک احساس نیست. عشق نیرویی مثبت است. عشق، ضعیف و ناتوان نیست. عشق یک نیروی مثبت زندگی است. عشق عامل همهی موارد مثبت و خوب است. صدها نیروی مثبت گوناگون در دنیا وجود ندارد. عشق با وابستگی تفاوت بسیار دارد. وابستگی یعنی شما بدون او خوشحال نیستید و خوشی خود را در بودن او میدانید؛ اما عشق یعنی هر دو بدون هم بتوانند خوشحال باشند برای عشقتان قفس نسازید. و به هم عشق هم بورزند. لطفا قدرت های عظیم طبیعت، مانند نیروی جاذبه و نیروی مغناطیس، برای حواس ما نامرئی است؛ اما قدرت آنها بر همه ثابت شده است. به همین منوال، قدرت عشق هم برای ما نامرئی اما بهمراتب عظیمتر از هر قدرتی در طبیعت است.

قدرت عشق در همه جای نقاط دنیا دیده میشود. بدون عشق، حیات وجود ندارد. عشق نیرویی است که موجب پیشرفت هرکسی میشود. آنچه میخواهید انجام دهید یا داشته باشید، از عشق ناشی میشود. بدون عشق، پیشرفتی ندارید؛ هیچ نیروی مثبتی وجود نداشت که شما را وادار کند صبح از خواب بیدار شوید، کار کنید، تفریح کنید، صحبت کنید، یاد بگیرید، به موسیقی گوش کنید یا بهطورکلی هر کاری را انجام بدهید. نیروی مثبت عشق است که به شما انگیزهی حرکت میدهد و شما را مشتاق میکند که هر کاری بکنید، هرچه بخواهید بشوید یا هر چیزی را داشته باشید. عشق قدرتمندترین و درعینحال بسیار در جهان ناشناخته است.

 

  • مثبت اندیشی

سعی کنید به دور و بر خود نگاه کنید و چیزی را پیدا کنید که حال شما را خوب میکند. سعی کنید توجهتان را بر این چیز معطوف کنید و فکر کنید چقدر زیبا، مفید یا شگفتانگیز است و این تمرکز را ادامه دهید، افکار مثبت شما زیاد خواهد شد. این روش در شما ارتعا شات نیرومند به وجود میآورد.

قابل تعریف و تمجید هستند؛ زیرا سعی کنید چیزهایی را پیدا کنید که حتما هدف پیدا کردن چیزهای ناقص و بد نیست. هر چه بیشتر به روی چیزهای خوب تمرکز کنید قانون جاذبه افکار خوب، تجربه های مردم و چیزهایی که با حالت خوب روحی شما هماهنگی دارد را پیش روی شما میگذارد. هر چه بیشتر تعریف مثبت کنید مقا ومت کمتری در ارتعاشات وجودی شما پیدا میشود. هر چه مقا ومت شما کمتر شود زندگی شما بهتر خواهد بود. با تمرین فرایند تعریف و تمجید میتوانید خود را به ارتعاشات بالاترمنتقل کنید و حالت منفیبافی از خود دور کنید. بعد از مدتی احساس نشاط دائمی را تجربه میکنید.

بر اثر تمرین بعد از مدتی قدرت پذیرش شما افزایش پیدا میکند. در ابتدای کار خوبست که روزانه ده تا پانزده دقیقه مبادرت به این کار کنید، بعد از چند روز خواهید دید که چندین بار در روز مشغول به این کار هستید ولو چند ثانیه این جا و چند ثانیه آن جا این کار را بکنید. بههرحال همان احساس خوب
به شما دست میدهد. وقتی دائم در حال شکرگزاری، قدر دانی و تعریف و تمجید هستید به کانون انرژی متصل شدهاید و به آن تکیه کردهاید بنابراین دیگر آسییب پذیر نیستید، نمیترسید و حوادث شما را نگران نمیکند.

 

  • سؤالات مثبت زندگی شما را تغییر میدهد

کسانی که مدام میگویند چرا اینهمه بدبختی سر من میریزد؟ نمیدانندچه بلایی سر زندگی خود میآورند. چون ذهن باید دنبال جواب برای سؤال شما باشد
و میگردد جوابهایی را پیدا میکند تا به شما نشان دهد به این دلایل شما بدبخت هستید.شما وقتی میگویید: «اگه به این آرزوم میرسیدم چی میشد؟» نوع دیگری از انتظار در شما برانگیخته میشود که مقاومت کمتری دارد. این سؤال در شما واکنشی مثبت برمیان گیرد بنابراین شما را راحتر به هر چیز که میخواهید میرساند.

یا اینکه؛ چی میشه اگر وقت بیشتری را با دوستا نمان سپری کنیم؟ چی میشه اگر جاده ها خلوت باشند و راحت تر به مقصد برسیم؟ اگر روز خوبی سرکارما نداشته باشیم چی؟ اگر شریک خوبی برای زندگیم پیدا کنم چی؟ دلیل اینکه به کاربردن این عبارت اهمیت دارد اینست که نوع عبارت نرم و آسان است و مقاومت کمتری را سبب میشود.اگر میخواهید بدانید که دربارهی موضوعی چه احساسی دارید میتوانید آنچه را شرح دهید اما از آن مهمتر این است که شرح دهید چه احساسی دارید.

 

  • تمام موضوعات به طور کامل تر و دقیق تر داخل کتاب مورد بحث و مطالعه قرار گرفته شده اند.

  • با ما در خواندن این کتاب بسیار کلیدی و ارزشمند همراهی کنید.

کتاب انگیزشی قوانین کیهانی

 
نکته مهم

اکثر مردم برای حل مشکلاتشان پیش خانواده خود می روند ولی آنها نمی توانند مشاور خوبی برای شما باشند. چون دقیقا آنها هم مثل شما فکر می کنند، حتی دوستان شما هم مشاوران خوبی نیستند. باید از کسی کمک بگیرید که خودش تحقیق و تجربه داشته است، کسی که خودش شرکتی ندارد.  چطور می تواند به شما برند سازی و استارت شروع یک کسب و کار را بیاموزد. خودتان را با تردید ها و شک ها آزار ندهید، باید از یک مشاور کمک بگیرید، شما فقط یک بار عمر می کنید، نباید آن را به دعوا و درگیری و یا ورشکستگی مالی یا شکست عاطفی هدر دهید، فکر نکنید.

اگر یک تجربه شکست عاطفی یا مالی داشتید، الان استاد شده اید و همه چیز را می دانید، این فکر شما کاملا اشتباه است. شما باید از یک راهنما و استاد کمک بگیرید. از دوره ها و محصولات ما استفاده کنید تا زندگی رویایی خود را بسازید. 

کتاب انگیزشی قوانین کیهانی


 

برای تهیه کتاب از وبسایت آمازون می توانید اینجا را کلیک کنید


  خرید از آمازون 

برای تهیه از وبسایت ما اینجا را کلیک کنید

خرید از فروشگاه


اشتراک گذاری