سودابه مقدسی بیات

از زبان سودابه مقدسی بیات

  قرار نیست در زندگی مان همیشه درگیر مشکلات باشیم. قرار نیست نتوانیم  به رؤیاهایمان برسیم یا نتوانیم به کسی کمک کنیم. کمبود سرنوشت نهایی  ما نیست. شما خلق شده اید تا در فراوانی زندگی کنید؛ اما اگر خودتان را درگیر  مشکلات کنید، به راحتی باور کمبود در شما شکل می گیرد... تا زمانی که به  کمبود فکر کنید هیچ وقت به ثروت بیش ازحد دست نمی یابید.

  شما باید باور کمبود را از بین ببرید و باور فراوانی را در خود به وجود  آورید. خداوند از راه هایی می تواند فراوانی را وارد زندگی شما بکند که شما  هیچ وقت فکرش را هم نمی توانید بکنید. اگر به او اعتماد کنید او چیزی فراتر  از درامد شما و حقوقتان و همچنین فراتر از هر آنچه که تابه حال دیده اید  نصیبتان می کند. شما نمی دانید خداوند چه چیزی برایتان کنار گذاشته  است. شما از پیشرفت ها فرصت ها و الطاف الهی که او مقدر کرده است تا  در مسیر زندگی شما قرار بگیرد، خبر ندارید.
  سودابه مقدسی بیات

  نویسنده ، سخنران و مدرس مهارت های زندگی و بهبود فردی 

  کتاب قوانین کیهانی او به 4 زبان زنده دنیا ترجمه و در سراسر دنیا به فروش می رسد

                           

  Lois Cosmiques

  French
  Buy Now

  قوانین کیهانی                    

  Farsi

  Buy Now


  Evrenin Kurallari                          

  Turkish

  Buy Now  Cosmic Laws


  English

  Buy Now


  اکثر افراد سالهای زیادی از عمر خود را صرف پیدا کردن راهیبرای  خوشبختی  یا پول و  ثروت  و یا داشتن  روابط عالی  کردهاند اماهیچوقت به خواستههای خود نرسیدهاند؛ و بعد از سالها تلاش به این  باور  رسیدهاند که یا شانس ندارند و یا بخت با آنها یارنیست و یا طلسم و جادو شدهاند یا باید پول و پارتی داشته باشند و یا خدا نمیخواهد که آنها به آرزوهای خود برسند. من اینجاهستم که بگویم تمام این باورها اشتباه هست. اگر من توانستم پس همه شما هم خواهید رسید و فرقی نمیکند که در کجای این کره خاکی زندگی میکنید و یا چه خانواده و یا چه مذهبی دارید،شما به تمام خواسته های خود میرسید.


  راههای ارتباطی با سودابه مقدسی بیات

   


  succesyar@    


   09364149832