کیانا 1  

کتابچه یادداشت اقدامات، نظرات و احساسات

 نویسنده : نغمه کشاورز 

امتیاز مشتریان

 برای تهیه کتاب اینجا را کلیک کنید 

کیانا 1  

      

    جهت استفاده بهتر

        از کتاب” وقتی به دنیا اومدی

         از بارداری تا ۳ سالگی کودک

    

  نغمه کشاورز  

طرز کار با کتاب کیانا


کیانا ۱ و یا کتابچه یادداشت احساسات، نظرات و اقدامات در کنار کتاب  “وقتی به دنیا اومدی”  معنی پیدا می‌کند. اگر هنوز کتاب  “وقتی به دنیا اومدی ” را نخوانده‌اید به شما پیشنهاد می‌کنم که ابتدا آن کتاب را بخوانید.

در کتاب “وقتی به دنیا اومدی” در هر فصل کتاب مطلبی تازه و راهکارهای مدرن فرزند پروری مناسب با کودک تازه به دنیا آمده تا کودک ۳ ساله را می‌خوانید.

بهترین کار خواندن هر فصل و برگشتن به کیانا و ثبت نظرات و اقدامات است. گاهی اوقات راهی که کتاب پیشنهاد می‌کند با راهی که ما می‌رویم یکی است و گاهی بسیار متفاوت. همه ما زمانی که شیوه‌مان را تغییر می دهیم، می‌خواهیم بدانیم از این تغییر چه نتیجه و یا نتایجی را دریافت می‌کنیم. در این صورت می‌توانیم، نتایج آنی و نتایج طولانی‌تر را در این کتابچه بنویسیم. کیانا به ما کمک می‌کند که بدانیم چه روشی برای کودکمان مناسب تر است و چه نتایجی می‌دهد. به شما پیشنهاد می‌کنم هر دو کتاب را با هم تهیه کنید. برای تهیه هر دو کتاب روی عکس کلیک کنید.

 

تاریخ انتشار کتاب: 1398

ادیشن: ادیشن سوم

تعداد صفحات :186 صفحه

ISBN: 978-0995833852

خلاصه اثر

 بهترین شیوه برای پرورش یک کودک موفق:

بهترین راه برای پیاده‌سازی شیوه‌های مدرن و کارآمد فرزند پروری، اقدام و یادداشت است. زمانی که مطلبی را می‌خوانیم تنها در مغز خود آن را نگه می‌داریم. اما ذهن بسیار سرکش و همین‌طور خلاق است و سعی می‌کند، همه‌چیز را تغییر دهد.

پیشنهاد انسان‌های بزرگ دنیا مانند بنجامین فرانکلین[۱]، بیل گیتس[۲]، برایان تریسی [۳]  و بسیاری از بزرگان دیگر این است که نوشتن و تبدیل آنچه در ذهن است به کلمات، ذهن مارا به سمت استفاده از خلاقیت و برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری از روی منطق هدایت می‌کند. اما به قسمت سرکش ذهن نیز اجازه نمی‌دهد که در روند رشدمان دخالتی کند. بزرگان تاریخ، بسیاری از موفقیت‌هایشان را به دلیل نوشتن افکار و اقداماتشان و مرور، مطالعه و بررسی آن نوشته‌ها، می‌دانند.

کتابچه‌ای که در دست دارید با سال‌ها تلاش بی‌وقفه و پس از بررسی‌های علمی روانشناسی و رفتارشناسی طراحی‌شده است، همان‌گونه که پیش‌تر هم اشاره کردم نام این کتابچه، کیانا  است که خلاصه نام “کتابچه یادداشت احساسات، نظرات و اقدامات ” می‌باشد. این کتابچه به شما کمک می‌کند که بعد از خواندن هر بخش، به آن مراجعه کنید و نظرات خود را بنویسید. عمیقاً به موضوع بحث شده فکر کنید و خاطرات کودکی خود را نیز در کنار خاطراتی که با کودک خود دارید می‌توانید بنویسید. کیانا به شما کمک می‌کند که اقدامات خود را برای به‌کارگیری  راهکارهای کتاب  بنویسید و نتایجی که دریافت می‌کنید را نیز یادداشت کنید.

زمان کودکی و نوزادی خود را به یاد می‌آورید؟ مطمئناً بسیاری از خاطرات یا وجود ندارد و یا فراموش‌شده‌اند. آیا دوست داشتید یک کتابچه خاطرات داشتید که در آن نوشته‌شده بود، چگونه بزرگ شدید و مادر و پدر شما در هرلحظه  از پرورش شما چه احساسی داشتند و یا چه اقداماتی برای شما انجام دادند. مطمئناً بسیاری از ما از خواندن این جزئیات لذت می‌بردیم. حال بیاییم این گنجینه با ارزش را برای آینده ی کودک خود و برای خود تهیه کنیم.

در کتابی که با این کتابچه آمده است، یعنی کتاب ” وقتی به دنیا اومدی” در ابتدا کمـی با روحیات کودک تازه به دنیا آمـده و دنیای واقعی او آشـنا می‌شویم و دلایل کارها و رفتارهایش را می‌شناسیم بسیاری از مواقع به دلیل اینکه نمی‌دانیم در ذهن او چه می‌گذرد، نمی‌توانیــم با او ارتباط خوبـی برقرار کنیم، پـس ابتدا عالـم نوزادی را خوب می‌شناسیم. سپس با چگونگی کارکرد مغز آشنا می‌شویم، شناخت مغز به ما کمک می‌کند که بتوانیم به کودکمان بیشتر نزدیک شویم تا او به ما اعتماد کند و بهتر بتواند دلایل حرف‌های ما را درک کند و به حرف‌هایمان گوش کند. دلیل بعضی از گریه‌ها و بهانه‌های بی‌وقفه‌اش را می‌توانیم بفهمیم و یاد بگیریم چگونه آن را به خنده تبدیل کنیم. در فصل‌های بعدی کتاب،  به متُد بسیار کارآمد فرزند پروری با اقتدار مثبت می‌پردازیم و می‌آموزیم که چگونه  به یک والد بااقتدار مثبت تبدیل شویم. والدگری با اقتدار مثبت به ما کمک می‌کند بدون اینکه دعوا، گریه و ناراحتی در خانه باشد با فرزندمان ارتباط بگیریم. در این خانه فرزندان از بازی و تعامل لذت می‌برند و والدین نیز خوشحال‌ند و آرامش دارند.

برای خرید کتاب از وبسایت آمازون

لینک خرید کتاب

برای ایرانیان در داخل ایران برای تهیه کتاب لطفا به نشریه اهل سخن تماس بگیرید:

۰۰۹۸۹۱۲۰۳۶۳۹۸۳ 


درباره این نویسنده بیشتر بدانیم


اشتراک گذاری 

دیگر آثار از این نویسنده:

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.

کیانا 2

کتابچه یادداشت احساسات، نظرات، و اقدامات

کتاب کار وقتی شیرین زبون شدی


وقتی به دنیا اومدی

اولین کتابی که مادران و پدران باید بخوانند
از تولد تا 3 سالگی

وقتی شیرین زبون شدی

کتابی که همه مادران و پدران باید بخوانند
از 3 تا 6 سالگی