دلباختگان بی نام شهر من


 رمان عشقی، درام رئال و سورئال 

 نویسنده :  اسماعیل یوردشاهیان (اورمیا)  

امتیاز مشتریان

               برای تهیه کتاب از  آمازون  اینجا را کلیک کنید.تهیه کتاب از وبسایت ما


 

دلباختگان بی نام شهر من


 

 از زبان اسماعیل یوردشاهیان

دلباختگان بی نام شهر من  رمانیست متفاوت . من الگوی نوشتن و فرم روایت آن را  از آثار کلاسیک ایران بخصوص از کلیله ودمنه گرفته و دگرگون کرده وبه طرز  نوینی ارائه داده ام. هدفم این بود که سبک وفرمی مستقل بنام رمان ایرانی ارائه دهم .

اگر توجه کنید هر فصل آن حکایتی متفاوت ومستقل است. مثل نمایشگاه نقاشی  ست که هر یک از تابلوها موضوع، سبک وزبا ن خا ص خود را دارد ام ا با پیوستن  موضوع آنها کل موضوع نمایشگاه شکل می گیرد. دلباختگان بی نام شهرمن چنین  ساختاری دارد ...

رمانی چند صدایی و چند زمانیست. چون مینیاتوریست که در آن  هم دیالوگ هست هم شعر، هم آواز، هم موسیقی و هم حکایت لایه به لایه با لحن  وزبان متفاوت و سوژه وداستانهای متفاوت. گاه رئال است گاه سورئال ونهایتا رمانی  ست منسجم از حکایت یک شهر بعنوان سنبل یک سرزمین در طول یک قرن و تغییر  وتکامل خانواده و جامعه و عشق و دلباختگی.

یکی ازویژگیهای مهم این رمان این است که خواننده از هرقسمت آن شروع کند به  حقیقت رما ن دست خواهد یاقت . بخصوص از فصل چهارده به بعد که موضوع رمان  از میان حکایتهای متعدد که در فصل فصل رمان نقل شده خودرا عیان می کند.

تلاش من ارائه یک اثر متفاوت ونه با سبک متفاوت بود امیدوار م خوانندگان از  مطالعه آن لذت ببرید ...

اسماعیل یوردشاهیان اورمیا        


 


سریال کتاب: 2245240068

عنوان : دلباختگان بینام شهر من

زیر شاخه عنوان: رمان

پدید آورنده: اسمائیل یوردشاهیان مخلص به اورمیا

شابک کتاب : 978-1-989880-76-0 

موضوع: داستانی/ رمانس/ درام

 مشخصات کتاب:جلد صحافی مقوایی ,وزیری

تعداد صفحات : 333

تاریخ نشر در کانادا: فوریه 2022

تاریخ و مکان نشر اولیه: 1393 ایرا ن

 

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.