استاد محمدپیام بهرامپور


 

از زبان محمد پیام بهرامپور:

وقتی 9 ساله بودم، روز تولدم اعضای خانواده یک تلسکوپ برایم هدیه گرفتند و هرچه تلاش کردم نتوانستم با آن کار کنم! نتیجه این شد که به کتاب‌ها و کلاس‌های زیادی مراجعه کردم تا سر از کار این تلسکوپ در بیاورم و آنقدر این پیگیری و علاقه زیاد شد که وقتی 16 سال داشتم، اولین کتابم که یک مجموعه دو جلدی به نام «الفبای نجوم و اخترفیزیک» بود را نوشتم. فعالیتم در زمینه نجوم بسیار پیشرفت کرد و ظرف چند سال به یکی از سخنرانان نسبتاً معتبر در زمینه ستاره شناسی تبدیل شدم...

 

با وجود این که در نشریات ستاره شناسی جایگاه بالایی داشتم و کارشناس بزرگترین رصدخانه عمومی کشور بودم،  اما احساس کردم که دنیای بزرگتری از ستاره شناسی و نجوم وجود دارد و آن خود انسان است. در سال 1392 با موضوع آموزش سخنرانی و فن بیان فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کردم و اکنون با موضوعات رشد فردی و مهارت‌های زندگی در خدمت شما هستم.

من" پیام بهرام‌پور "بن یانگذار هلدینگ آموزشی «بیشتر از یک نفر» هستم. از سال 1392 فعالیت‌های آموزشی ما آغاز شده و هدفمان این است که آموزش‌های ضروری برای داشتن یک زندگی خوب را ارائه کنیم. آرزوی ما این است که روزی این مطالب در مدارس ما تدریس شوند و سیستم آموزشی ما تغییر کند. 

کار اصلی من طراحی آموزشی (Instructional Design) هست! طراحی آموزش‌هایی که کیفیت زندگی افراد رو به طور واقعی بالا ببره. به عنوان یک طراح آموزشی عاشق معجون درست کردن هستم! معجونی از رشته‌های مختلف.

ترکیب‌هایی مثل

نوروساینس (علوم اعصاب) + مهارت‌های زندگی

آموزش سخنرانی و فن بیان + تکنولوژی آموزشی مدرن و تحلیل مخاطبان

سخنرانی انگیزشی + پشتوانه علمی و پژوهش‌های معتبر

مدیریت ترس از صحبت در جمع + روانشناسی اکت و ذهن‌آگاهی

آموزش مهارت‌های ارتباطی + تئوری انتخاب

مدیریت جلسات مشاوره + پرسشگری و کوچینگ

 

خوشحالم که از این ترکیب‌ها، معجون اثربخشی فوق‌العاده‌ای حاصل شد. و  خوشحالم که از سال 1392 مجموعه 1+ را با این شعار که "بیشتر و موثرتر از یک نفر باشیم تا دنیا جای قشنگ‌تری برای زندگی بشود"  راه‌اندازی کردم   .
فعالیت‌ها و مسئولیت‌های جاری:


 

 

پیام بهرام‌پور دانشجوی کارشناسی ارشد رشته علوم اعصاب کاربردی (Applied Neuroscience) از دانشگاه کینگز کالج لندن (King's College London) است. او کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار اجرایی (EMBA) از دانشگاه NEOMA فرانسه (NEOMA Business School) دارد و مقطع کارشناسی را در رشته تکنولوژی آموزشی و علوم تربیتی از دانشگاه خوارزمی تهران(1394) گذرانده است. 

پیام بهرام‌پور همچنین:👇

✅ موسس مجموعه آموزشی بیشتر از یک نفر است.

✅ او تا به حال بیش از 10 جلد کتاب از جمله کتاب جعبه ابزار سخنرانی (با مقدمه‌ای از Diane Windingland) و کتاب‌های  انسان 2020 ، ازشنبه ، تیغ، مهندس خوشبختی ، مهندسی آرزوها ، چگونه در بیست ساعت هر چیزی را یاد بگیرید؟ و این اواخر هم کتاب قله  را نوشته یا ترجمه کرده است. 

✅ پیام بهرام‌پور بیش از 20000 نفر-ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی (در مراکز مختلف از جمله دانشگاه‌های شریف، تهران و …) برگزار کرده است.

✅ از او بیش از 100 مقاله آموزشی در مجلاتی از جمله راز، خلاقیت و …منتشر شده است.

✅ پیام بهرام‌پور تجربه تولید بیش از 15 دوره آموزشی غیر حضوری را در کوله بارش دارد!

✅ پیام بهرام‌پور در بیش از 30 برنامه در رسانه ملی (شبکه دو سیما، شبکه استانی همدان، شبکه استانی یزد، رادیو اقتصاد) دعوت شده و آموزش داده است.

✅ او مشاور و مربی شماری از غول‌های اقتصادی کشور است...


وب سایت  :                https://www.bishtarazyek.com

تلگرام :                                                      Bishtarazyek

اینستا گرام  :                                               pBahrampoorکتابهای انتشار یافته از پیام بهرامپور 

در این وبسایت

تیغ

انتقاد و راهنمای انتقاد گیری   

از شنبه

راهنمای    عملی و کاربردی برای رهایی از اهمال کاری و تنبلی تا رسیدن به موفقیت