شادی


قطعه گم شده پازل زندگی

   مهری سلماسی    

امتیاز مشتریان


 خــــرید 


  اگر میخواهید لذت آگاهانه تر زندگی کردن را بچشید،

اگر میخواهید سرگرمی لذتبخش و مفید داشته باشید،

اگر میخواهید تنش و استرس کمتری داشته باشید،

اگر میخواهید دنیا جای بهتری برای زندگی باشد،

اگر به دوستی که بدون قضاوت و انتقاد همواره در

کنارتان باشد نیاز دارید،

لطفاً حتماً کتاب بخوانید.

 
   


قطعه گم شده پازل زندگی 


در دنیای مدرن صنعتی و ماشینی امروز که ارتباطات مجازی بسیار پررنگتر از ارتباطات فیزیکی شده است، اغلب افراد گرفتار کار و تلاش برای کسب درآمد، رفاه، شادی و آرامش بیشتر هستند. وقتی افراد اطرافمان را نظاره می کنیم، تقریباً همه یک ویژگی مشترک دارند و آن هم اهمیت شغل و درآمدشان است.

همه در تلاش اند که یک مدرک دانشگاهی مناسب، یک شغل خوب و با پرستیژ با درآمد عالی و یک زندگی شاد و آرام داشته باشند، اما واقعاً چند درصد از انسانها خوشحال اند و آرامش دارند؟ چند درصد از انسانها در رشتۀ مورد علاقۀ خود درس خوانده اند؟ چند درصد از مدیران، صاحبان مشاغل و کسب وکار که در جامعه با افتخار شغل خود را معرفی می کنند و صاحب خانه، درآمد، ماشین و سطح بالایی از زندگی هستند، به معنای واقعی شادند، ازدواجی موفق دارند و از زندگی لذت می برند؟ وقتی پای صحبت آنها می نشینیم، اغلب کلامشان لبریز از گله، شکایت، غر و نارضایتی است.

اگر زندگی شما در شرایطی است که احساس شادی و رضایتمندی ندارید و غمگین و افسرده اید، به شما پیشنهاد می کنم این کتاب را یک بار بخوانید و از آن خلاصه برداری کنید تا هرگاه غمگین شدید و احساس ضعف کردید، دوباره به آن رجوع کنید. به شما قول می دهم که در مواقع ناراحتی، این کتاب کمک بزرگی برای شما خواهد بود. اگر فکر می کنید زمانی فرا خواهد رسید که بدون هیچ مشکلی با خیال راحت می توانید شاد باشید، سخت در اشتباه هستید و لحظات حال را به امید آینده هدر می دهید!

 

حرف دل 
 

 


درکتاب تکنیکهایی برای شاد بودن نوشته شده که با به کارگیری آن درزندگی خود، آگاهانه شادی را انتخاب و تجربه کنید

برای تهیه کتاب از وبسایت آمازون می توانید اینجا را کلیک کنید

 خرید از آمازون  

برای تهیه از وبسایت ما اینجا را کلیک کنید

خرید از فروشگاه

           

اشتراک گذاری

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.