Tracey Tokuhama-EspinosaTracey Tokuhama-Espinosa  

درباره ی نویسندهتریسی توکوهاما-اسپینوزا یک مدرس در  دانشگاه هاروارد است که در آنجا علوم اعصاب و نورو ساینس که مقدمه‌ای بر علم ذهن، مغز، بهداشت و آموزش  تدریس می‌کند. او دستیار سردبیر مجله Nature Partner، Science of Learning است. تریسی در علوم یادگیری، و به طور خاص در علوم ذهن، مغز، (سلامت) و آموزش تحقیق می کند. کار فعلی او بر روی آنچه بچه‌ها می‌خواهند در مورد مغز خود و علوم اعصاب نوشتن بدانند متمرکز است.


او مقالاتی برای یونسکو نوشته است و عضو هیئت تخصصی سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) برای بازتعریف دانش جدید آموزشی معلمان در دوران مدرن بود. جدیدترین کتاب‌های او عبارتند از: Bringing the Neuroscience of Learning to Online Teaching: An Educator’s Handbook (2021)؛ Neuromyths: Debunking Ideas False about the Brain (2019)؛ و پنج ستون ذهن: طراحی مجدد آموزش متناسب با مغز (2019).

 

تمرکز فعلی تریسی بر درک آنچه کودکان می‌خواهند درباره مغز خود بدانند، کتابی است که سال آینده با انتشارات کالج معلمان دانشگاه کلمبیا منتشر می‌شود. او همچنین در حال نوشتن کتابی به نام ThinkWrite: The Neuroscience of Writing است که توضیح می دهد چرا نوشتن عالی ترین شکل تفکر است. در نهایت، او در حال ویرایش کتاب جدید مغز، علوم اعصاب و آموزش است که مجموعه‌ای از کار است که به آینده تمرین آموزشی نگاه می‌کند.

 

تریسی به طور حرفه ای در توکیو، ژنو، لیما و بوستون زندگی و کار کرده است و در حال حاضر در نیویورک است. او با معلمان، مدارس، دولت ها و سازمان های غیردولتی در 40 کشور مختلف کار می کند.

 
     برای تهیه کتاب از وبسایت آمازون می توانید اینجا را کلیک کنید

برای تهیه از وبسایت ما اینجا را کلیک کنید