شجاعت تغییر باورها


آموزشی، انگیزشی، خودباوری و شکوه ساختن

به قلم : حسن عباسی

امتیاز مشتریان


  خــــرید 

شجاعت تغییر باورهاحسن عباسی

معرفی کتاب شجاعت تغییر باورها

 

موفقیت یک قدم بزرگ در آینده دور نیست؛ بلکه یک قدم کوچک است که همین لحظه برمی داری. انسان دانا بیشتر از اینکه فرصت ها را پیدا کند، برای خود فرصت ایجاد می‌ک ند. توجه داشته باشید که هیچ‌ وقت دیر نیست. امروز می‌ توانید تصمیم بگیرید که مابقی عمرتان را چگونه سپری کنید؛ پس شروع کنید و قوی تر از همیشه کنترل زندگی خود را در دست بگیرید.

مسئولیت زندگی‌تان را بر عهده بگیرید. این را بدانید، فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که می‌خواهید برسانید؛ نه هیچ‌کس دیگری و هرگز تسلیم نشوید. امروز سخت است و فردا سختتر، اما پسفردا روز روشنی برایتان خواهد بود. هر روز مقداری بیشتر از چیزی که فکر میکنی در توانت هست انجام بده. رشد فقط این‌گونه اتفاق می‌ افتد. به دنیا خوب نگاه کن. دنیا پر از فرصت‌هایی است که فقط منتظر تو است. به پا خیز و از فرصتهای جدید استفاده کن.

کتاب شجاعت تغییر باورها، کتابی برای ساخت زندگی موفق با ذهنیت و نگرش ثروتمندانه است. این کتاب برای هر انسانی است که داشتن زندگی موفق را دوست دارد و دنبال آن است که استعدادها، هدف ها و رسالت زندگی خویش را پیدا کند. در درون هر انسان، یک قهرمان و استعداد خاص قرار دارد که باید شکوفا شود. خورشید به این بزرگی، پشت لکه ای ابر پنهان نمی ماند. 

نداشتن ذهن ثروتمند، باور مثبت و مهارت لازم، همانند لکه ابری است که مسیر خوشبختی و ثروت و فراوانی را تیره و تار می‌ کند. با شکوفایی و خودباوری مثبت، چراغ امید و ساختن هدف‌ ها و زندگی خوشبخت و موفق روشن می شود.

اگر نگرش و تفکر علمی و باور مثبت و مهارت لازم، به دور از شبه علم و خرافات ساخته شود، پیشرفت و موفقیتی ایجاد می‌ کند که شما را از تمام دوستانتان بالاتر می‌ برد و پیشرفت زندگی تان را چندین برابر انسان های دیگر می کند. شکوه ساختن زندگی رؤیایی و بیدار کردن شجاعانه قهرمان درون زندگی، زمانی زیباست که همراه با عمل گرایی باشد.

یاد خدا آرامش بخش قلب هاست؛ وجودتان پایدار و سلامت، عاشقانه در قلبم هستید. دوستتان دارم. مراقب خودتان باشید. وقتی لبخند مهربانی، رشد و سلامتی و موفقیت شما را می‌‌ بینم. اگر شما خوب باشید؛ حال دل من هم خوب است. پس لطفاً مراقب خودتان باشید. من هم در کنارتان هستم. لحظه‌ ‌هایتان گل باران. همچون الماس بدرخشید و بسازید آن زندگی که لیاقتش را دارید. من هم در کنارتان هستم.

با تشکر و احترام

دکتر حسن عباسی فهرست مطالب کتاب

 
مقدمه

دلیل اصلی چرا باید تغییر کنیم ؟

مراحل مورد نیاز برای تغییر

تعهد چیست؟ و چگونه در زندگی متعهد باشیم؟

هرچیزی که نیاز دارید درباره باور مثبت بدانید

انواع باور در زندگی

تأثیر باور در زندگی شما چگونه است؟

سیستم باور مثبت و ارزش چگونه عمل می کند؟

تأثیر تلاش با باورهای مثبت در زندگی شما

چگونه باور مثبت نسبت به خود ایجاد کنیم؟

قدرت کلمات مثبت چه می تواند باشد؟

چگونه تفکر مثبت داشته باشیم؟

باور مثبت و ارزشمندی چیست؟

بررسی انتظارات از باور و تکرار آن

چگونه و از چه زاویها ی به زندگی مان نگاه کنیم؟

افراد موفق چه اصولی را دارند؟

انرژی مثبت چیست؟

برای داشتن انرژی مثبت در زندگی چه کار باید کرد؟

موفقیت تنها مسیر آرامش بخش زندگی

تأثیر ثبات شخصی در زندگی شما

رازهایی که موفقیت شما را تضمین می کند

اعتما دبه نفس چیست؟

9 راهکار شگفتا نگیز تقویت اعتماد به نفس

تعهد اولین گام برای ایجاد تغییرات

برای تهیه کتاب از وبسایت آمازون می توانید اینجا را کلیک کنید

برای تهیه از وبسایت ما اینجا را کلیک کنید

خرید از فروشگاه


اشتراک گذاری

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.