از آگاهی والدین تا رویش فرزندان


هفتاد راهکار کاربردی و مفیر برای پرورش فرزندانی فوق العاده

 رضوانه میر دریکوند

سارا ضمیری 

امتیاز مشتریان


خــــرید 


 کتاب از آگاهی والدین تا رویش فرزندان

معرفی کتاب از آگاهی والدین تا رویش فرزندان

 


70 راهکار کاربردی و مفید برای پرورش کودکان فوق العاده

شما والدین را یاری می کند تا رفتارهای چالش برانگیز فرزندانتان را کنترل کرده و با ارتباط صحیح پیوند خانوادگی قوی ایجاد نمائید.  این کتاب راهنمای والدینی است که می خواهند فرزندانشان بزرگسالانی شاد، مسئولیت پذیر، توسعه یافته با روانی سالم باشند.

تمام سعی من بر این بود تا محتوای کتاب را با بهره گیری از تحقیقات معتبر، مطالعات و تجربیاتی در رابطه با رشد کودکان و علوم شناختی جمع آوری کنم، 

تا عصاره ی بهترین اطلاعات فرزندپروری بروز را در قالب بخش های کوچک با تمرین و به صورت کاربردی ارائه دهم 

در کتاب ابزار ها و تکنیک هایی پیشنهاد شده که شما می توانید با تمرین و اقدام درست بمرور زمان و در بلند مدت نتیجه ی آن  را در رشد فرزند و رابط تان با او مشاهده کنید .

فراموش نکنید

با همدلی شروع کنید، 

کودکان را آنگونه  که هستند بپذیرید. از جدال قدرت بپرهیزید. بدانید آنها کامل نیستند.      

 

 

تاکنون کتاب ها و آموزش های بسیاری در رابطه با فرزندپروری در ایران و جهان تألیف شده اما آنچه این کتاب را متمایز می کند، تمرین‌ها و راهکارهای عملی است که بعد از هر آموزش قرار داده شده است .

همچنین علاوه بر نکات ارائه شده در کتاب می توانید فایل های صوتی جامع مربوط به هر آموزش و تمرین را در سایت www.raabino.com حتما دانلود و گوش کنید زمانی که گلایه ها و ناله های والدین یا دانش آموزی را می شنیدم تلاش می کردم راهکاری بیابم تا به روابطشان قبل از حادتر شدن مشکل و رخ دادن اتفاقات ناگوار کمک کنم .لابلای مطالعات و تحقیقات متعدد نکات آموزشی دکتر اریکا رایشر برایم جذاب بود تلاش کردم اطلاعات ضروری و لازم را با کمک همکار عزیزم ساده سازی کنم تا بتوانید آن ها را در روابط تان با بچه ها عملی کنید.

داشتن خانواده ای سالم و شاد نیازمند ایجاد رابطه ای سالم است که تحقق این امر نیز نیازمند حرکت در مسیر درست و یادگیری مهارت های ارتباطی با فرزند می‌باشد.

شاید به برخی از رفتارها و توصیه های موجود در کتاب از قبل نیز اهمیت داده باشید و آن ها را تاکنون اجرا کرده اید اما موارد متعددی نیز وجود دارد که باید تقویت شود .باید بتوانید بمرور و در بستر زمان خود را به اجرایی کردن آن ها پایبند کنید تا بتوانید ارتباطی خوب با فرزندانتان داشته باشید.

پیش از شروع کتاب بگویم که در این مسیر صبور باشید تا بمرور ایننکات در وجودتان نهادینه شود.

با توجه به عملکرد مغز که در کتاب تعقیب تمرکز و توجه توضیح دادم برای تقویت عملکرد، مهارت و یا رفتاری لازم است که مسیر عصبی آن را در مغز خود بسازیم که ساخت مسیر عصبی و ارتباط بین نورون های مغزی نیازمند تمرین و تکرار آن کار است. م یتوانید فیلم مسیر عصبی را در سایت ما مشاهده کنید.


برای تهیه کتاب از وبسایت آمازون می توانید اینجا را کلیک کنید

خرید از آمازون  

برای تهیه از وبسایت ما اینجا را کلیک کنید

خرید از فروشگاه این کتاب برای چه افرادی مناسب است؟


اگر به تازگی پدر یا مادر شده اید، یا قرار است بشوید اگر چندین بار با موانع فرزندپروری مواجه شده اید اگر معلم یا مربی کودک هستید اگر در زندگی با کودکانی ارتباط دارید  این کتاب مناسب شماست زیرا این کتاب راهنمای مختصر و کاربردی است که در عین حمایت از رشد عاطفی و اجتماعی کودکان، دارای مفاهیم عینی و ابزار های عملی جهت تسهیل چالش های روزمره ی زندگی با کودکان می باشد.

دوستان عزیز در صورت هر گونه پرسش یا ارائه پیشنهاد می توانید از طریق سایت www.raabino.com

یا شماره تماس 09129293342 با ما در ارتباط باشیدطراحی داخلی این کتاب رنگی و بسیار جذاب است

نمونه ای صفحات کتاب


 


اشتراک گذاری