گل راز 

مجموعه اشعار

به قلم: دکتر زهره انصاری

امتیاز مشتریان

خــــرید 

گل راززهره انصاری

 کتاب گل راز ، مشتمل بر مجموعه ای از اشعار موج نو ،رباعیات و دوبیتی ، و تک بیتی هاست . تصاویر داخل کتاب کارهای خود نویسنده است که تجربه زیادی در زمینه نقاشی ندارد، ولی جایی که زبانش بند آمده و قلمش خشک شده، رنگ دلش را کشیده و افکار و احساسش را در دامن رنگها آمیخته است.آدمی برای زندگی نیاز به یک چرا دارد. چرایی که در هر برهه از زندگی به نوعی متفاوت تجلی می‌کند. برای کودک، جوان، بزرگسال، زن یا مرد.

پاییز سال ۱۳۹۸(۲۰۱۹ میلادی)؛ در آغازین روزهای پنجاه سالگی‌ام حضور خداوند، که همواره در لحظه لحظه زندگی‌ام جاری بوده است، بار دیگر مرا به سوی تجربه‌ای والا و بی بدیل از عشق سوق  داد. نمی‌دانستم چه اندازه تشنه‌ام، یک جرعه از آن چشمه روشن کافی بود تا بی مهابا درب خانه دلم را به نور بگشایم و مهر را با همه وجودم در آغوش بگیرم.

به لطف خداوند و همراهی جان‌های عزیز یاران و دوستان، نخستین مجموعه گلچین دلنوشته‌هایم با نام "گل‌ریز" در زمستان  ۱۳۹۸ ( ژانویه ۲۰۲۰) منتشر  شد.

گل‌ریز، یادگار روزگاران عزیزی است. روزگاران آرام و آلام، رفاقت و فراقت، نیش و نوش، اشک و لبخند، که با امید و دلگرمی در کنار همدلان سپری شد و مگر زندگی هر لحظه‌اش جز این است؟

 

روزگار ناشکیب است! امروز در پاییز سال ۱۴۰۲ (۲۰۲۳ میلادی) پس از چهار سال و انگار همین دیروز بود !..

اکنون با امید و به یاری یزدان، مجموعه گلریز (۲) در چهار کتاب در دست نگارش است. کتاب گل‌راز نخستین کتاب از این مجموعه است که شامل اشعار موج نو، رباعیات، تک بیتی‌ها، و دو بیتی‌ها می‌باشد.

نوشته‌های من، عصاره‌ای است از احساسات و  شیره دل جوشانی که عشق را می‌جوید. جایی که اشک راه  گلو را می‌بندد، قلم دل سپید کاغذ را رنگین می‌کند. جایی که اندیشه قاصر می‌شود، دل زبان می‌گشاید. جایی که کلام نمی‌تواند باز شود، گفتار به سوی راز می‌آید...تهیه کتاب از آمازون آمریکا

تهیه کتاب از آمازون کانادا

تهیه کتاب از وبسایت انتشارات