فارسی برای همه 


پایه اول -  دو جلدی


 نویسندگان: 

پریناز ژندی 

 ستاره ستایش

با همکاری: دکتر کتایون رهنوردی - نغمه کشاورز


امتیاز مشتریان


خــــرید 

 فارسی برای همه 


                                                                

                                                         پریناز ژندی 

با همکاری خانم  دکتر کتایون رهنوردی 
 
معرفی کتاب  

 

کتاب آموزشی "فارسی برای همه" مجموعه بسیار کاملی است، برای آموزش فارسی برای ایرانیان، فرزندان آنها و همین‌طور برای غیر ایرانیانی که به فراگیری زبان فارسی علاقمند هستند. با وجود افزایش ایرانیان در سراسر دنیا و نیاز بسیاری از ایرانیان و حتی غیر ایرانیان به یادگیری این زبان غنی و همینطور در دسترس نبودن یک کتاب جامع فارسی در سراسر دنیا، بر آن شدیم که مجموعه کتاب فارسی همراه با استفاده از مطالب تکمیلی که دسترسی به آنها بسیار ساده است را فراهم آوریم.

فرزندان ما در خارج از ایران با الگوهایی جدید که با اصول انسانی و احترام به هر نژاد، دین و آیینی است آشنا شده‌اند.

این کتاب بصورت یک مجموعه کامل بخوان بنویس و یاد بگیر است که تماماً در یک کتاب طراحی و جمع آوری شده است. در این مجموعه همانطور که استاندارد‌های آموزشی مانند ترتیب خاص حروف الفبا، و شیوه ویژآل لرنینگ رعایت شده است.

کتاب آموزشی بصورتی طراحی شده است که هم بصورت خودآموز می‌توان از آن استفاده کرد و هم برای معلم‌های فارسی و هم مؤسسه‌های آموزش فارسی مناسب می باشد.

این کتاب آموزش فارسی بصورت ساده و اثر‌پذیر است. حروف فارسی و ادغام آن با نگاره‌ها بصورتی انتخاب شده‌اند که در سیستم حافظه فرد بجا بمانند. آموزش‌های تصویری در حال حاضر بیشترین اثرپذیری را برای حک شدن در حافظه دارند. 

 "Farsi for Everyone" is a complete collection of Farsi literature education for every age, who is interested in learning the Persian language.

This book is a complete collection of how-to: read, write, and learn Farsi. Our children outside of Iran have been introduced to humanitarian principles such as respecting every race, religion, and ritual. In this collection, the educational standards such as the special arrangement of the letters in the alphabet, and the visual learning method all have been observed, making it one of the few only collections that has not introduced any prejudice and judgment whilst providing the learner with the most practical Farsi curriculum to date.


داخل کتاب رنگی و دارای تصاویر بسیار زیبا و پرمعنی است 
نمونه ای از داخل کتاب :
             


برای تهیه کتاب از وبسایت آمازون می توانید اینجا را کلیک کنید

  خرید جلد یک  از آمازون                      خرید جلد دو از آمازون      

برای تهیه از وبسایت ما اینجا را کلیک کنید

خرید از فروشگاه


​ ​ ​ ​ ​ ​