آن انسان زیبای دیگر


راهنمای کوچینگ تحول آفرین

  نویسنده: شهلا منیعی 

امتیاز مشتریان


 خــــرید 

آن انسان زیبای دیگرشهلا منیعی

این کتاب شامل تکنیک های ساده و کاربردی برای انسان زیباتر شدن در چهار بعد: جسم، ذهن، روح و رفتار است. همچنین به عنوان یک راهنمای سلف کوچینگ (خودمربی گری) به شما کمک می کند کوچ زیبایی خودتان باشید و تحول را تجربه کنید. اگر آماده اید زیباترین، معتبرترین وموفق ترین نسخه خود شوید، این کتاب را بخوانید!

در این کتاب شما با کوچینگ تحول آفرین زیبایی آشنا می شوید. اینکه کوچینگ چیست، کوچ کیست و کوچینگ تحول آفرین زیبایی چیست و شامل چه چیزهایی می شود. در این کتاب می كوشم در هر بخش با چند مثال و چکیده ای از راهکارهای ساده، شما را با این شاخه از کوچینگ آشنا کنم. مسلماً راهکارها و روشهای بسیار دیگری در سایر کتابها و مقالات وجود دارد. اما من اینجا به صورت ساده ای فقط به برخی راهکارهای تغییر و تحول می پردازم که زندگی شما را به صورت معجزه آسایی دگرگون می کنند


 

 
   در این کتاب قوانینی مطرح می‌شود كه همیشه در جهان وجود داشته‌اند و اینجا به صورت بسیار ساده، خلاصه و كاربردی به آ نها می‌پردازیم. زیرا رویكرد ما در این كتاب، توجه به كاركرد تحول‌‎آفرین و زیبایی‌آفرین آنهاست. بنابراین به‌طورخلاصه و بدون توضیحات اضافی به راهکارهایی اشاره می‌كنیم كه به‌راحتی قابل‌استفاده باشند. سعی کنید پس از خواندن هر فصل، كمی راجع به آن تفکر کنید. هر فصل حاوی سؤالاتی است كه شما می‌توانید داخل كتاب یا در دفتر یادداشتی جداگانه به آنها پاسخ دهید یا اگر چیز مهم دیگری به نظرتان رسید، آن را یادداشت كنید. به خاطر داشته باشید که پاسخ دادن به این سؤالات کلیدی، بسیار مهم است. فراموش نکنید که شما می‌خواهید جهان خود را تغییر دهید! در پایان مطالعه این كتاب، پاسخها و یادداشتهایی كه نوشته‌اید، به صورت نقشه راهی برای شما خواهند بود و كمك می‌كنند بتوانید مسیر خودتان را بهراحتی مشخص کنید.


 

میخ زندگی 


چرا این کتاب را بخوانید؟
مهمترین توصیه من به شما این است: همیشه و حتما كتاب بخوانید! بیایید به قضیه اینطور نگاه كنید! در واقع شما با خرید و خواندن کتاب روی خودتان سرمایه‌گذاری می‌کنید. هر کتابی، دری را به روی ذهن شما باز می‌كند و زندگی جدیدی را با آن آغاز می‌كنید.


 اگر مایلید در مورد روش «کوچینگ تحول آفرین » بیشتر بداند، خواندن این كتاب گزینه مناسبی برای شماست.

 با مطالعه این كتاب درمی‌یابید كه من چگونه به شما کمک می‌کنم به صورت عمیق و اساسی با تغییر دادن آگاهانه افکار و عادتهایتان، زندگی ایدئال خود را از نو طراحی کنید.

 این کتاب برای کسانی است که می‌خواهند در زندگی شخصی،شغلی، روابط اجتماعی و خانوادگی خود، و در هر كاری كه به آن دست می‌زنند، شادی و موفقیت را تجربه کنند.

 این كتاب برای کسانی است که می‌خواهند خود و جهانشان را زیباتر کنند.

 اگر می‌خواهید یک تغییر اساسی در زندگی خودتان بدهید، این کتاب را بخوانید. 


درکتاب "آن انسان زیبای دیگر"  تکنیک های کوچینگ تحول آفرینی زیبایی را می خوانید

برای تهیه کتاب از وبسایت آمازون می توانید اینجا را کلیک کنید

 خرید از آمازون  

برای تهیه از وبسایت ما اینجا را کلیک کنید

خرید از فروشگاه

           

اشتراک گذاری

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

بیشترین بازدید