چهل گفتارپیرامون ارتقای مهـــارت های فروش


 نویسنده : دکتر پرویــز درگـــی   

امتیاز مشتریان

برای تهیه کتاب اینجا را کلیک کنید

نکته  مهم بعد از ورود به وبسایت آمازون کشور خود را انتخاب کنید.

چهل گفتار
پیرامون ارتقای مهارتهای فروش
تاریخ انتشار کتاب: 1384

ادیشن: ادیشن هفتم

تعداد صفحات :260 صفحه

ISBN: 978-1989880135

خلاصه اثر
پاشنه آشیل  شرکتها، سازمانها، و بنگاهها اقتصادی است. هم سازمانها ی ی که موفق شده اند میزان  فروش را رشد صعودی بخشند، و هر سازمانها یی  که در فروش با ناکامی مواجه شده اند، همواره با این  پرسش روبرویند  که چه علل و عواملی  موجب افزایش  فروش ویا  کاهش فروش" است؟ برا ی پاسخگو یی به این پرسش   ساده که پاسخ دشواری دارد، علاقه مندم از تجربه ی سالها ی  پیشینم  در انتشار اولین کتابم بگویم  که با عنوان مدیریت  فروش و فروش حضوری با نگرش بازار ایرا ن در سال 1384چاپ و منتشر شد. این  کتاب اکنون به چاپ سی  و یکم رسیده ا ست. این  در حالی است که در طول این  سالها، تعداد وسیعی  کتاب در حوزه ی فروش" تألیف و  ترجمه شد و از سو ی ناشران با تیتراژ   خوب روانه ی بازار شده اند  .    

فروشندگان نباید مانند ضبط صوت عمل کنند ، می بایست با تیپ های شخصیتی متفاوت تعامل داشته باشند .


برای اینکه تصمیم مشتری را ساده کنید نباید انتخاب های زیادی پیش رویش قرار دهید

نخست مجموعه کتابهای دل گفته ها و دل نوشته های معلم بازاریابی در 3 جلد منتشر شد. به مرور احساس کردم فارغ از تجربیات و دانشها، ضروری است دریچه های تازه ای برای موضوعات بازاریابی و فروش گشوده شود. در ابتدا به تناسب رویدادهایی که در مشاوره با شرکتهای بزرگ و کوچک و متوسط داشتم، همچنین در کلاسهای متفاوتی که برای دانشجویان دانشگاهها بویژه در انستیتو مهندسی نفت دانشگاه تهران، سازمان مدیریت صنعتی و دانشگاه علوم و فنون مازنداران برای دانشجویان MBA داشتم، دریافتم که جنس پرسشها کاملا تغییر یافته است. از این رو لازم بود اقدامات تازه ای برای پاسخگویی به این پرسشها فراهم شود. فراتر از جنس پرسشها، ظرفیت مخاطبان بود. درست یا نادرست، ما به بیماری عصر دیجیتالیسم گرفتار شده ایم. حوصله ی مطالعه حتی در بین دانشجویان کم شده است. به مجرد طرح یک پرسش، تمایل دارند پاسخ مستقیم، بدون حاشیه، و کوتاه به دست آورند. مدیران سازمانها نیز به دلیل مشغله های فراوان کاری، گاه نیازی به تجزیه و تحلیل شما ندارند. مهمتر از همه، گره گشایی زود، تند، سریع است که از شما در مقام استاد یا مشاور انتظار دارند. با این رویکرد، کوشیدم که تا حدود زیادی از تجزیه و تحلیلهای پیچیده فاصله بگیرم، پاسخها در حد لازم بویژه در قالب فهرستهای راهکار عرضه شود. در نهایت، مجموعه ی آنچه پیش از این در سایت شخصی من برای مدیران فروش عرضه شده بود، تدوین و در قالب کتابهای تازه ای با موضوع واحد 40 گفتار" متولد شد. نخستین کتاب از این مجموعه با عنوان "40 گفتار پیرامون مدیریت و رهبری در کسب و کار" پدید آمد. چهل گفتار پیرامون ارتقای مهارتهای فروش، کتاب دوم از این مجموعه است. 

                                    برای تهیه کتاب الکترونیک از وبسایت آمازون اینجا را کلیک کنید.


       آنچه در این اثر می آموزیم:       
 

الفباي فروش

 اسرار فروش

 افزايش فروش در زمان رکود

دانش فروشندگي

 

در مورد استاد پرویز درگی بیشتر بدانیم
   

 


Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.