سیشما

داستانی تخیلی - تاریخی 


 

 


سیشما

 

این رمان کوتاه داستان مردی را در زمان حال روایت می‌کند که به دنبال عصاره‌ی اورانیوم به‌ زمین آمده است تا ناجی سیـاره‌ی سوچ از منظومـه‌ی ایر در کهکشان آن بـاشد. پس ‌از اتفاقاتی که در زمین رخ می‌دهد به این نکته پی می‌برد که شخص دیگری است .....

نویسنده این کتاب با بيـان آمیخـته‌ای از واقعیات و افسانه‌های تاریخی شهر باسـتانی اردشیرخُورَه (گور)؛ با بهره‌گیری از عنصر قدرتمند خیال، پیدایش سلسله‌ی ساسانیان و ناپدید شدن مردم این شهر را در دوره‌ی مغولان، به شکل روایتی دلنشین به تصویر کشیده است.

سیشما، خواننده‌ی خود را به صورتی غیرمستقیم به اندیشیدن پیرامون عادت‌های جوامع امروزین، از مصرف ماری‌جوانا گرفته تا اعتقادات بی‌پايه و خرافاتی دعوت می‌کند. 

به تمام کسانی که سودای آزادی از زندان خودساخته‌ی ذهن را در سر دارند ؛ خواندن این داستان آموزنده و جذاب را پیشنهاد می‌کنم.
این کتاب در این انتشارات به دو فرمت و دو زبان قابل دسترس است. برای دوستانی که از خواندن و داشتن  کتاب با صحافی گالینگور یا صحافی سخت لذت می برند. کتاب سیشما با صحافی بسیار زیبا و مرغوب هم از وبسایت آمازون و هم از همین وبسایت قابل دسترس است.
و همچنین دوستانی که بیشتر تمایل دارند کتاب وزن کمتری داشته باشد و بتوانند باخود به مکانهای مختلف ببرند کتاب رمان سیشما بصورت جلد مقوایی و یا پیپر بک هم موجود است. 


 
Sishma Hard Cover   Edition


 Buy 32 $    Amazon


Sishma Papreback   Edition


 Buy 19.99 $    Amazon


Sishma Farsi Edition Hard Cover

 

    Buy $32    Amazon
Sishma Farsi Edition Paperback

 

    Buy $19.99    Amazon


Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.