سیما کیانی


نویسنده، مترجم و مددکار اجتماعیهدف از نگارش این کتاب به تصویر کشیدن خشونتهای پنهان علیه زنان استکه متأسفانه در بسیاری از جوامع پیشرفته و حتی از جانب اشخاصتحصیل کرده نیز صورت میگیرد. به امید روزی که دست مردان فقط و فقط بهقصد نوازش روی زنان بلند شود نه برای تنبیه و خشونت. آمین ...درباره سیما کیانی از زبان خودشان:


 

من در سال  ۱۳۴۵  هجری شمسی در تهران متولد شدم . از سال  ۱۳۷۵  به سوید مهاجرت کردم و در حال حاضر به عنوان مترجم برای پناهندگان  کار می‌کنم و همچنین ماموریت  مددکار ی به افرادی که در مورد  حسابرسی شخصی به کمک احتیاج دارند را نیز در شهرداری استکهلم به عهده دارم.
من از کودکی علاقه بسیاری یه خواندن کتابهای رمان و بیوگرافی داشتم. گاهی اوقات در دوران دبیرستان داستان سرایی می‌کردم ‌ و کتابهایی می‌نوشتم که البته فقط خودم  آنها را می‌خواندم و بعد هم فراموش می‌شدند. از بیست سال قبل در استکهلم شروع به نوشتن کتاب و شعر به زبانهای  فارسی و سویدی کردم، اما هیچ وقت به طور جدی در صدد چاپ آنها نبودم. مشغله زیاد و کمبود وقت مانع بزرگی بود تا اینکه سال قبل ماه دسامبر شروع به نوشتن کتاب پرواز به قفس کردم ‌دیگر نتوانستم این کار را نیمه کاره رها کنم.
 

 این کتاب بر اساس یک داستان واقعی است


داستان واقعی زندگی یکی از دوستان  نویسنده که از طریق ازدواج از ایران به خارج از کشور آمد و به شدیدترین وجهی مورد ظلم و خشونت قرار گرفت.

کتابی آموزنده است برای کسانی که چشم بسته ازدواج می‌کنند.

برای تهیه کتاب از وبسایت آمازون می توانید اینجا را کلیک کنید


برای تهیه از وبسایت ما اینجا را کلیک کنید

خرید از فروشگاهراه ارتباطی با سرکار خانم سیما کیانی

ایمیل                                                   Rosihoma@live.se