نیم کیلو باش ولی خودت باش!


داستان های کوتاه و شگفت انگیز

به قلم : سعید گل محمدی

امتیاز مشتریان


خــــرید 

نیم کیلو باش اما خودت باش


سعید گل محمدی

معرفی کتاب نیم کیلو باش اما خودت باش نیم کیلو باش، ولی خودت باش مجموعه  ای است از حکایت  ها و داستان هایی که در دل خود پیامی دارند برای باور و اعتماد به خودتان؛ برای آن که سررشته  ی زندگی خود را به دست بگیرید و با همتی استوارداستان زندگی خودتان را رقم بزنید. این قصه ها شما را دعوت می کند که قهرمان زندگی خویش باشید و طرح زندگی خود را بر چرخ فلک نقش کنید.

براي نيل به موفقيت و كمال، راه های گوناگونی وجود دارد و جويندگان و پويندگان از دروازه هاي مختلف به اين شهر قشنگ وارد می شوند. سخن گفتن و قضاوت درباره اين كه كدام يك از اين راه ها بر ديگري برتري دارد و می تواند رهروان آن را زودتر يا بهتر به مقصد برساند، كار آسانی نيست. با نظری به اطراف، به نوشته ها و آثاری بر مي خوريم كه آكنده از اصطلاحات ناآشنا و نامأنوسند و گاه موجب سردرگمي مي شوند و رنجش خاطر مشتاقان اين مباحث را فراهم می  آورند. انتخاب راه و روش صحيح در چنين مواقعی برای رهروان جوان بسيار مشكل است و راهنمايي توانا و راه آشنا لازم دارد.

اثر پيش روي شما مجموعه ای از الهام بخش ترين داستان ها، جملات و اشعاري است كه نگارنده در طول سال ها مطالعه و تحقيق در دنياي شگفت انگيز موفقيت با آن ها آشنا شده و از منابع مختلف گردآوري يا ترجمه كرده است؛ با اين اميد كه اين مجموعه بتواند همان طور كه برای خود نگارنده مفيد بوده، برای خوانندگان آن نيز قابل استفاده و اثرگذار باشد و شما هم بتوانيد در مقاطع مختلف زندگي از خرد و پيام های نهفته در آن برای ساختن يك زندگی خوب، موفق و توأم با شادی سود ببريد. اما فراموش نكنيم كه دانستن صرف كافی نيست، بايد به آنچه می آموزيم متعهد باشيم و آن ها را در زندگی روزمره خود پياده كنيم.

جملات و اشعاري كه در بخش هاي مختلف كتاب ملاحظه خواهيد كرد، از ميان بيش از صدها كتاب با دقت و وسواس خاص انتخاب شده است، به نحوی كه گاهی با مطالعه يك كتاب فقط يك عبارت! برداشت شده؛ ساعت ها خيره ماندن به صفحه مانيتور و امداد از اينترنت و جستجو در سطر سطر اشعار شاعران يا آثار منثور فيلسوفان، انديشمندان و روان شناسان بزرگ دنيا چون مولوی، عطار، آنتونی رابينز، ژوزف مورفی، گاندی، مادر ترزا، لوئيز هی و... در راستاي تجسم بخشيدن به يك تفكر بديع و پويا بوده تا به نوعی احساس حركت و رويش را در روح انسان پديد آورد و در نهايت تقديم شما عزيزان می گردد.         

 

چاپ بیستم  و اینبار در آمریکا، کانادا و اروپا


برای تهیه کتاب از وبسایت آمازون می توانید اینجا را کلیک کنید

خرید از آمازون  

برای تهیه از وبسایت ما اینجا را کلیک کنید

خرید از فروشگاه


توصیه اساتید :


مطالعه ی كتابی كه بتواند موضوعاتی متنوع، اما مرتبط با درگيری های گوناگون ذهنی، عاطفی، رفتاری و اجتماعی ما را با بياني ساده و که با همت و تلاش آقای سعيد گل محمدي تاليف شده است، شامل نیم کیلو باش ولی خودت باش داستان گونه بيان كند، می تواند جذاب و آموزنده باشد.

 دکتر احمد روستا ،  دكترای مديريت از دانشگاه برادفورد انگلستان


به عنوان رييس بنياد سخنرانان حرفه اي ايران، بارها با داستان هاي آثار نويسنده لطيف انديش آقاي سعيد گل محمدی، اشك را به چشمان ميهمانانم هديه داده و از انرژي مثبت آنها بهره برده ام. براي اين نويسنده ژرف نگر و فرزانه - آقاي سعيد گل محمدي عزيز - كه يك بار ديگر گل كاشته و شاهكار ديگري خلق كرده است و همچنين براي تمام خوانندگان اين كتاب، موفقيت و بهترين ها را آرزو دارم. دکتر احمد حلت، روانشناس و مدير مسئول و صاحب امتياز مجله موفقيتنويسنده و محقق جوان و با ذوق، جناب آقاي سعيد گل محمدي آثاري جذاب و مؤثر را ارائه نموده اند كه يكي از اين كتاب ها، کتاب نیم کیلو باش ولی خودت باش است. نويسنده در اين اثر با الگو قرار دادن گفتار بزرگان و داستانهاي جذاب و مؤثر، خوانندگان را به شاهراه موفقيت كتاب هدايت كرده است.

 دکتر محمد سیدا، رييس انجمن تقويت حافظه ي ايران


بي شك بخشی از دلايل ماندگاری نام بزرگان علم و ادب و آثار آنان در ذهن و خاطر هي مردم در همه ی سطوح و در همه ي كه حاصل زحمات دوست عزيزم جناب آقای سعيد نیم کیلو باش اما خودت باش نسل ها ناشی از شيوه ي مناسب انتقال موضوع در آثار آنان است. كتاب گل محمدی است، از اين ويژگي ممتاز، يعنی به كارگيری روش مناسب انتقال مقاصد، برخوردار است. دکتر خسرو صحت،  دكتراي فلسفه ي بازرگاني از دانشگاه بي نالمللي واشنگتنبرای تهیه کتاب از وبسایت آمازون می توانید اینجا را کلیک کنید

برای تهیه از وبسایت ما اینجا را کلیک کنید

خرید از فروشگاه


 


اشتراک گذاری