استادان موسیقی      


احمد پژمان

استاد احمد پژمان  احمد پژمان آهنگساز و موسیقی‌دان اهل ایران است. او نخستین آهنگسازِ ایرانی است که اُپرا و باله نوشته‌ است «خانه‌ پایور» قطعه‌ «پارسیان»  جزو اولین قطعاتِ ساخته‌ شده توسط ایشان است . این قطعه را گروه Kandinsky Music Society در ارمنستان اجرا و ضبط کرده است. «پارسیان» برای کویینت زهی نوشته شده و نوازندگانی چون کاوه ژوله، دیانا سرگسیان، ساشا آتانیان، ‌لی‌لی سوویان، واردوهی میرزویان، اما مانوچاریان در آن نواخته‌اند.

                                                    بیشتر بدانیم           


    

شریف لطفی

استاد شریف لطفی(زاده 26 اردیبهشت 1329) پداگوژیست موسیقی، رهبر ارکستر و نوازنده معاصر ایرانی است. شریف لطفی با موسیقی فیلم مادیان، برنده جایزه جشنواره فیلم فجر شده‌است. کتاب"روش نوین مبانی اجرای موسیقی" تالیف شریف لطفی، در دوره بیست و یکم انتخاب کتاب سال  ایران از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،به عنوان کتاب سال برگزیده شد.
                                            بیشتر بدانیم

کاوه کشاورز

دکتر کاوه کشاورز   آهنگساز، مدرس دانشگاه و برگزار کننده  پروژه‌ی تربیت معلم درجه یک موسیقی – مطابق با استاندارد های روز بین‌المللی  ،  موسّس و مدیر آموزشگاه آزاد موسیقی چنگ می باشد. او  برگزارکننده و شرکت کننده  در بیش از صد کنسرت موسیقی در طول 32 سال  است.
                                                            بیشتر بدانیم

علی حشتمی افشار

علی حشمتی افشار (زاده ۱۳۵۶) پیانیست و آهنگساز ایرانی است. آموزش پیانو را نزد گاگیک بابائیان با تحصیل در هنرستان موسیقی تهران آغاز کرد و سپس با رافائل میناسکانیان و دلبر حکیم اوا ادامه داد. او همچنین آهنگسازی را با بسیاری از نوازندگان مشهور از جمله آهنگسازان مطرحی چون احمد پژمان، آموختع است. پارساوا (پنج قطعه برای پیانو) اولین بار توسط او در سال 1395 در تهران ضبط شد.

                                                           

 سینا علم

سینا علم:   سینا علم یکی از برجسته ترین آهنگسازان و نوازندگان قرن معاصر است . اینشان مدرس کمانچه، قیچک و ویولن ایرانی است که سابقه همکاری با علی زند وکیلی و همچنین هومن خلعتبری را در گروه شوش دارد . سینا علم بیشتر از صدها آلبوم و ترانه در دفتر هنری خود دارد .....   

                                                           

در صورتی که تمایل دارید کتاب یا کتاب های خود را از طریق انتشارات ما عرضه کنید به وب سایت زیر مراجعه کنید و یا فرم پایین صفحه را پر کنید:


حتی اگر ایده ای برای نوشتن در سر دارید از صفر تا صد نوشتن یک کتاب با شما خواهیم بود.


پورتال نویسندگان

در صورتی که تمایل دارید در گروه مؤلفین ما باشید لطفاً از اینجا وارد شوید: