موفقیت با تصویر سازی ذهنی


کاربردی ترین تکنیک های دست یابی به اهداف و آرزوها در صد سال اخیر

به قلم : مهدی خادمی پور

امتیاز مشتریان


  خــــرید 

موفقیت با تصویر سازی ذهنیمهدی خادمی پور

معرفی کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی

کتاب   موفقیت با تصویرسازی ذهنی ، دربردارندۀ کاربردی‌ترین تکنیک‌های دستیابی به اهداف و آرزوها در صد سال اخیر توسط   مهدی خادمی پور   به رشته تحریر درآمده است.

می‌توانیم از تصویرسازی ذهنی در ایجاد روابط خوب، به دست آوردن پول و ثروت، شغل و کار مورد علاقه، سلامتی، شادی و خوشبختی و ایجاد یک زندگی فوق‌العاده و لذت بخشی استفاده کنیم، همه چیز در درون ما اتقاق می‌افتد هیچ چیزی خارج از درون ما نیست. برای هر چیزی که از صمیم قلب و با باور کامل بخواهیم در زندگی به دست بیاوریم، ابتدا باید تصویر آن را در ذهن خود بیینیم و وقتی در ضمیر ناخودآگاه ما ثبت شود بدون هیچ شک و تردیدی آن را در خارج از ذهن خود تحویل می‌گیریم.

تک تک داستان‌ها تصویرسازی‌های خود مهدی خادمی‌پور و افراد دیگر در این کتاب حقیقی است و دلیل اصلی این داستان‌ها ایجاد باورهای جدید است. تمامی باورهای محدود کننده قبلی خود را برای چند روز کنار بگذارید و این کتاب را با جان و دل مطالعه کنید تا نتایج فوق‌العاده آن را در زندگی خود به وضوح مشاهده کنید. نمونه افراد موفقی که با تصویرسازی ذهنی به اهداف و آرزوهایشان رسیده‌اند: آقای هادی ساعی قهرمان المپیک و جهان، دکتر صیدا مرد حافظه ایران، خانم کیت وینسلت بازیگر نقش رز در فیلم تایتانیک، آلبرت اینشتین، راجر بنیستر قهرمان دو میدانی المپیک که بعدها پزشک و متخصص عصب‌شناسی شد، اپرا وینفری معروف‌ترین مجری زن آمریکا، آرنولد شوارتزنگر بازیگر و قهرمان پرورش اندام جهان و هزاران انسان موفق دیگر...

کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی، کاربرد تصویرسازی ذهنی در زندگی را به شما آموزش می‌دهد زیرا تقریباً تمام انسان‌های موفق دنیا از تصویرسازی ذهنی برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ زندگی خودشان استفاده کرده‌اند.

در ابتدای کتاب موفقیت با تصویرسازی ذهنی با عملکرد جهان هستی آشنا می‌شوید و این که جهانی که در آن زندگی می‌کنیم از چه چیزی تشکیل شده است. یاد می‌گیریم که افکار و احساسات ما چه ارتعاشاتی در جهان به وجود می‌آورند و این باورهای ما هستند که زندگی ما را خلق می‌کنند ما خالق زندگی خویش هستیم و همه چیز در درون ماست نه خارج از درون ما، پس از درک این موضوع آگاهانه‌تر به سراغ تصویرسازی ذهنی می‌رویم.


 
 

فهرست مطالب کتاب

سپاس
مقدمه
فصل اول: جهان هستی چگونه کار می‌کند؟
فصل دوم: تصویرسازی ذهنی چیست؟
فصل سوم: تجربه تصویرسازی ذهنی افراد موفق دنیا
فصل چهارم: چرا باید تصویرسازی ذهنی انجام دهیم؟
فصل پنجم: چگونه تصویرسازی ذهنی انجام دهم؟
فصل ششم: باید مسئولیت صد‌ در صد زندگی خودمان را بپذیریم
فصل هفتم: پیدا کردن هدف و رسالت نهایی زندگی
فصل هشتم: هدف چیست؟ چگونه هدف‌گذاری کنیم؟
فصل نهم: دیدار با اهداف و آرزوهای خود
فصل دهم: جملات تأکیدی مثبت راه نفوذ به ضمیر ناخودآگاه
فصل یازدهم: تصویرسازی ذهنی ثروت و فراوانی
فصل دوازدهم: خالق زندگی خویش باش

برای تهیه کتاب از وبسایت آمازون می توانید اینجا را کلیک کنید

خرید از آمازون 

برای تهیه از وبسایت ما اینجا را کلیک کنید

خرید از فروشگاه


اشتراک گذاری

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.