محمد علی حاجی زاده


نویسنده کتاب : هدف گذاری ممنوع 


کتاب هدف گذاری ممنوع از زبان محمدعلی حاجی زاده:

 

  یکی از بزر گترین جنایت هایی که ما در حق خود روا می داریم، کشتن روح بزرگ و خلاقمان است. در نوجوانی و اوایل جوانی، رؤیاهایی به بزرگی تغییر کل هستی داریم، ولی به مرور دچار سندروم خودسانسوری می شویم. بدترین لحظه، زمانی است که به این جمع بندی برسیم که باید با رؤیاهایمان خداحافظی کنیم و به زندگی روزمره خو کنیم. از آن لحظه هیچ چیز در دنیای بیرون تغییر نکرده، بلکه دنیای درون شما از تب وتاب افتاده و شما با اموات تفاوت چندانی نخواهید داشت. اما  من، مطمئن هستم به دنبال نوشتن سرنوشتی متفاوت هستید؛ پس درنگ نکنید! فرض کنید غول چراغ جادو به خدمت شما رسیده و می گوید: سرورم، در خدمتگزاری حاضرم!

  غول های باشگاه رشد، محدودیتی برای تعداد آرزو ندارند و می توانید هر تعداد دستوری که دارید، بفرمایید و در لحظه و بدون معطلی به خواسته خود می رسید.

  نوبت شماست

  هر چه آرزوهای بیشتری بنویسید، غول چراغ جادو خوشحالتر میشود.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  از شما خواهشم یکنم حق مطلب را ادا کنید. اگر هیچ کدام از محدودیت هایی که الان به نظرتان بخشی جدایی ناپذیر از زندگی شما هستند، وجود نداشتند چه کاری  می کردید؟ نقاشی را شروع می کردید؟ فضانورد می شدید؟ یک کارخانه تولید اسباب بازی احداث می کردید؟ کتاب خودتان را می نوشتید؟
  درباره محمد علی حاجی زاده بیشتر بدانیم


  نویسنده، مدرس، و مر بی در حوزه موفقیت و مهارت های ارتباطی

  دارای مدرک TRAINING MASTERY از اتریش

  بینانگذار باشگاه رشد

  مدیر وبسایت www.bashgaheroshd.com

  رتبه ٤٦ کنکور کارشناشی

  فارغ التحصیل مکانیک از دانشگاه شریف

  رتبه ٢٧ کنکور ارشد

  فارغ التخصیل MBA از دانشگاه شریف

  کارشناس بانک خاورمیانه

  مشاور ارشد بانک ملت

  مدیر عامل سابق شرکت توسن افق هزاره

  رئیس هیات مدیره شرکت آریا تجارت

  قائم مقام مدیر عامل شرکت سیوان تدبیر تجارت

  مدیر عامل شرکت AVA FINANCIAL GROUP

  نویسنده کتاب بی نظیر هدف گذاری ممنوع


  همه ما اهداف بزرگی در سر داریم و دوست داریم به همه آنها برسیم، آن هم خیلی زود… ولی حاضر نیستیم برای آن کاری بکنیم. شاید هم حاضر باشیم ولی نمی دانیم باید از کجا شروع بکنیم.

  محمدعلی حاجی زاده هم همین مشکلات را داشت و برای حل آن کتابهای زیادی را در این حوزه مطالعه نمود و در بسیاری از دوره‌های ایرانی و خارجی شرکت کرد. پس از چند سال پیاده‌سازی آن‌ها باز هم آنطور که باید از خـود راضی نبود! شاید شما هم  مانند نویسنده در حال آزمودن روش‌های مختلف برای تغییر شرایط زندگی تان هستید اما اوضاع خیلی خوب پیش نمی رود. خطر اصلی اینجاست که اگر مدتی بگذرد و از تلاش‌های خود نتیجه لازم را نگیرید، با رؤیاهایتان خداحافظی خواهید کرد و شما نیز به صف طولانی انسانهای عادی می پیوندید. در این شرایط هیچ‌چیز بدتر از این نیست که فکر کنید به آرزوهایتان نخواهید رسید....

  درمورد کتاب هدف گذاری ممنوع بیشتر بدانیم

   

  راههای تماس باشگاه رشد و محمد علی حاجی زاده:

   

             وب سایت

               https://bashgaheroshd.com

             تلفن دفتر

              ایمیل

              info@BashgaheRoshd.com

            اینستا گرام

               bashgaheroshd@


  آپارات

  bashgaheroshd@