ضربان عشق 


110 داستان کوتاه، شیرین و آموزنده

  به قلم افسانه میرابی 

امتیاز مشتریان


خــــرید 

ضربان عشق 

 


افسانه میرابی

معرفی کتاب ضربان عشق


موفقیت چیزی است که در هر سنی افراد به دنبال آن هستند، همه دوست دارند در زندگی شان فرد موفقی باشند. طبیعی است که افراد همواره به دنبال موفقیت باشند، اما موفق بودن در بزنگاههای زندگی ارزش بیشتری پیدا می کند. مخصوصا اگر شما هنوز نوجوان هستید، می توانید به موفقیت دست یابید و زمینه های موفقیت آینده تان را از همین حالا فراهم کنید، چرا که دوران نوجوانی از حساس ترین برهه های زندگی یک فرد می باشد. دوران نوجوانی پلی است میان کودکی و بزرگسالی. گذر گاهی پر از فراز و نشیب که موفق طی کردن آن اهمیت بسیاری دارد. نوجوانان در کنار این که در برهه حساس زندگی خود هستند، پایه های زندگی آیندۀ خود را در این سن بنا می کنند. موفقیت در نوجوانی موضوعی است که در کنار شکل گیری شخصیت و هویت در این دوران مطرح می شود. موفقیت می تواند به یک هدف تبدیل شود. برای رسیدن به موفقیت باید برنامه ریزی کرد و تمام تلاش خود را به کار برد. نوجوانی دوران بسیار حساسی است که انسان در این دوران می تواند آینده و موفقیت خود را با رفتار و تصمیماتش رقم بزند. بنابراین پشت سر گذاشتن این دوران به صورت موفق تاثیر به سزایی در آینده فرد خواهد داشت. در کتاب ضربان عشق سعی شده به عوامل مختلفی که در موفقیت افراد، به ویژه نوجوانان، در زندگی شان نقش دارند اشاره شود. سعی کرده ایم با انتخاب 110داستان شیرین، کوتاه و تاثیر گذارو بیان 110 کلید طلایی برای زندگی موفق، این امر را محقق کنیم.


 بریده ای از کتاب

مردی از خدا دو چیز خواست، یک گل و یک پروانه.... اما چیزی که به دست آورد یک کا کتوس و یک کرم بود غمگین شد با خود اندیشید شاید خداوند من را دوست ندارد و به من توجهی ندارد.
چند روز گذشت. از آن کاکتوس پر از خار گلی زیبا روییده شد و آن کرم تبدیل به پروانه های زیبا شد. ا گر چیزی از خدا خواستید و چیز دیگری دریافت کردید به او اعتماد کنید. خارهای
امروز گلهای فردایند.


برای تهیه کتاب از وبسایت آمازون می توانید اینجا را کلیک کنید


 خرید از آمازون  

برای تهیه از وبسایت ما اینجا را کلیک کنید

خرید از فروشگاه

موفقیت چیزی است که در هر سنی افراد به دنبال آن هستند، همه دوست دارند در زندگی شان فرد موفقی با شند. طبیعی است که افراد همواره به دنبال موفقیت باشند، اما موفق بودن در بزنگاه های زندگی ارزش بیشتری پیدا می‌کند. مخصوصا ا گر شما هنوز نوجوان هستید، می‌توانید به موفقیت دست یابید و زمینه‌های موفقیت آینده تان را از همین حالا فراهم کنید، چرا که دوران نوجوانی از حساسترین برهه‌های زندگی یک فرد می‌باشد. دوران نوجوانی پلی  است میان کودکی و بزرگسالی. گذر گاهی پر از فراز و نشیب که موفق طی کردن آن اهمیت بسیاری دارد. نوجوانان در کنار این که در برهه حساس زندگی خود هستند، پایه های زندگی آیندۀ خود را در این سن بنا می‌کنند. موفقیت در نوجوانی موضوعی است که در کنار شکل گیری شخصیت و هویت در این دوران مطرح می‌شود. موفقیت می‌تواند به یک هدف تبدیل شود. برای رسیدن به موفقیت باید برنامه ریزی کرد و تمام تلاش خود را به کار برد. نوجوانی دوران بسیار حساسی است که انسان در این دوران می‌تواند آینده و موفقیت خود را با رفتار و تصمیماتش رقم بزند. بنابراین پشت سر گذاشتن این دوران به صورت موفق تاثیر به سزایی در آینده فرد خواهد داشت. در کتاب «ضربان عشق » سعی شده به عوامل مختلفی که در موفقیت افراد، به ویژه نوجوانان، در زندگی شان نقش دارند اشاره شود. سعی کرده ایم با انتخاب 110 داستان شیرین، کوتاه و تاثیر گذارو بیان 110 کلید طلایی برای زندگی موفق، این امر را محقق کنیم. اما علت نام گذاری کتاب، اشاره به اسرار عدد 110 می‌باشد که اشارۀ کوتاهی به این موضوع می‌کنیم:

ضربان عشق: قلب یک آدم عاشق روزی 110 هزار بار، برای معشوق می‌تپد. هم چنین او حدا کثر 110 ساعت می‌تواند از عشق معشوق، بی‌خوابی بکشد، فکر کند یا چشم به راه بماند.

بقیه موارد را در مقدمه کتاب بخوانید 

برای تهیه کتاب از وبسایت آمازون می توانید اینجا را کلیک کنید


  خرید از آمازون 

برای تهیه از وبسایت ما اینجا را کلیک کنید

خرید از فروشگاه


اشتراک گذاری